06 wrzesień 2010

„Modlitwa wierzących jest dla złych duchów największą męką i zgrozą.”

św. Nil Synajski

 


 Witamy wszystkich bardzo serdecznie,
 Troszeczkę nie jest za dobrze z tym czasem ale jakoś się spinamy, chociaż nasz dzień kończy się o godz. 24.oo lub jeszcze później.
Dzisiaj byliśmy w CZD w W-wie. „Zaliczyliśmy” gastrologa, pulmonologa, immunologa, audiologa, którego przerobili na foniatrę … uf. Zuzia ledwo wyrabiała. Zniosła to lepiej niż my.
 Zuzia urosła od czerwca 3,5 cm. Myślę, że to sporo. Waga niestety stoi. Zrobiliśmy wymaz i czkamy na wynik do piątku. Witaminy mamy w normie i wszystko inne. Nawet wynik USG jest o.k.
Spotkaliśmy w windzie nasza p. dr z oddziału, która zdziwiła się co tu robimy, a jeszcze bardziej była zdziwiona, że z Zuzią jest wszystko o.k .
Oczywiście tak na prawdę to nie wszystko. Dalej zmagamy się z pseudomonasem. Widzicie na naszedj stronie akcję na stronie www.siepomaga.pl, że są zbierane pieniążki dla Zuzi na TOBI. My tego nie zainicjowaliśmy i nic w tym kierunku nie zrobiliśmy. Bóg zesłał nam wspaniałą panią Elę, która sam już tak dużo zrobiła dla Zuzi. Modlimy się za takich ludzi i za nią szczególnie. Nie możemy zdobyć kolejnej paczki TOBI. Bardzo chętnie kupimy od kogoś kolejną paczkę i to w jak najszybszym czasie.
  Wierzymy jeednak, ze On- NAJWYŻSZY wie co robi i prowadzi nas do siebie Jemy tylko znanymi drogami. Może kiedyś nam je wyjaśni. Z całą pewnością…
 Św. Nil oczywiście ma rację, ze modlitwa wierzącym ma wielką moc i jest czymś najgorszym dal złych duchów. Módlcie się i W za nas, tak jak my robimy to na każdej św. Liturgii w Waszej intencji i wszystkich cierpiących.
 Jemu chwała na wieki wieków .Amen .

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"