1 % dla Zuzi

„Dobroczynność jest jak raj we wszystko obfitujący, a jałmużna – trwa na wieki.” 

 Syr. 40,17

„Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu

z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście” 

Mat. 25,40

„Jedni drugich brzemiona noście, a tak wypełnicie zakon Chrystusowy” 

Gal. 6,2

Kochani,

Zaczął się nowy 2014 r. Życzymy wszystkim ludziom, a w szczególności ludziom kochającym modlącym się i pomagający naszej Zuźce- zdrówka, zdrowka i jeszcze raz zdrówka. Błogosławieństwa Bożego, pokoju na świecie i w naszym kraju oraz wszystkiego NAJLEPSZEGO.

Zaczął się nowy okres rozliczeniowy. Po raz kolejny postanowiliśmy poprosić Was o pomoc i przekazanie 1% podatku na naszą Zuzię. Prośba ta płynie poprzez a raczej z samego serduszka Zuzi. Oan już rozumie naprawdę bardzo dużo. Rozumie, że jest chora. Pewnego razu powiedziała do mnie, jak wstawiałem jej zdjęcia na FB: "wstawiaj wstawiaj, bo jak umrę to będziecei mieli poczym wspominać" Miałą wtedy 5 lat.

Dziś zapytała mnie, które płuco ma bardziej zniszczone ? 🙁 

Które normalne, zdrowe dziecko rozumie tak wiele, czuje i widzi. Zdrowi dorośli czesto są "ślepi" i stawiają na siebie, a nie na wartości, które przekazuje nam w/w cytaty Pisma Świętego. 

Rozumiem, że każdemu rodzicowi jego dziecko jest najważniejsze. To normalne.Ilu jednak jest takich rodzin, które mają zdrowe dzieci i uczą je i siebie życia na przykładzie potrzebujących, smiertelnie chorych ich rówieśników? Ilu. Oby coraz więcej. Jeden z lepszych sposobów na wychowanie dzieci by wyrosły na LUDZI widzących krzyż drugiego człowieka.

 Pomóżcie w zbieraniu 1 %

Możesz przekazać 1 % dla Zuzi klikając na ikonkę z programem online do wypełniania PIT.

KRS i cel szczegółowy JEST JUŻ TAM WYPEŁNIONY.

Przekażcie to dalej i poproście o to znajomych.

  Poszukujemy też ludzi dobrej woli-wolontariuszy, którzy w swoich miejscowościach mogliby rozwiesić, rozdać ulotki na 1 % dla Zuzi. 

Wierzymy w Was i prosimy o pomoc.   

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"