1 % – dla Zuzi :)

Jeśli kochasz Boga, to trzeba też kochać tego, którego Bóg kocha, dlatego, że jeśli kogoś kochamy, to kochamy i tego, kogo kocha przez nas kochany.
św. Tichon Zadoński
Kochani,

Zuzia zwraca się do Wszystkich jej i naszych przyjaciół i nie tylko. Jak sami wiecie, jest  coraz trudniej w zdobywaniu funduszy na leczenie Zuzi.

W poprzednim wpisie, wspominaliśmy o tym, że Zuzia musi brać tobramycynę wziewną, której miesięczny koszt, to ponad 5.000 zł., ktre są potrzebne tylko na ten lek. Na dzień dzisiejszy musimy go podać w ciągłości przez 2 miesiące. O reszce leków i kosztach nawet nie wspominamy.

Dlatego, szukamy osób dobrej woli, którzy pomogliby nam w AKCJI 1 % -dla ZUZI

Szukamy kogoś, kto zechce roznieść ulotki Zuzi na 1 % ,w  swoich miejscowościach: do Urzędu Skarbowego, szkoły, apteki, sklepów, poprosi znajomego listonosza itp. Zachęci swoich bliskich, znajomych do przekazanie 1 % swego podatku na leczenie Zuzi.
Rozliczyć się KAŻDY może, również za pośrednictwen właśnie tej strony iternetowej, klikająć na baner 1% w zakłądce „WITAMY” i ” 1 % podatku” , który to baner od razu przeniesie Państwa do PROGRAMU ROZLICZENIOWEGO, gdzie jest już wypełniony Nr. KRS i cel szczegółowy.

Zachęcamy również do pobrania gotowych BANERÓW , ktore możecie Państwo umieścić na swoich stronach www.

Prosimy też o rozesłanie maili do swoich znajomych z naszą prośbą. Wstawiamie informacji na swoich profilach społecznościowych.

Pokornie prosimy o pomoc. Możemy wysłać do Was każdą ilość ulotek.
Czekamy na Wasz kontakt w tej sprawie.

Przesyłamy cieplutkie buziaczki od Zuzi :* 

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"