11 kwiecień 2011

 

Naprawdę "podejmij z nami walkę" o 1 % .

 

Teraz dzięki uprzejmości firmy Format z Wrocławia, możecie Państwo bezpośrednio stąd, klikając na kreatora w ten sposób rozliczyć się z podatków. Po kliknięciu, należy zainstalować program na swoim komputerze, a następnie można już przystąpić do wypełniania PIT. Możecie wybrać dwie opcje:

1/ wydruk wypełnionej deklaracji PIT

lub

2/ przystąpić do wypełnienia e-deklaracji.

Niezwykle proste, przyjazne i łatwe. program posiada funkcję "sprawdzania" wypełnionego PIT-u.

Rubryki KRS i cel szczegółowy, są już wypełnione.

 Prosimy również o polecenie wszystkim chętnym osobom 1 % dla Zuzi.

 Możecie również Państwo instalować ten program na swoich stronach internetowych. W tym celu należy wkleić na swoją stronę www, tej ikonki :

 

 

 

a następnie dodać do niej ten link:

http://ns313297.ovh.net/pity/176ptwzm/instaluj_pity_format_2010.exe

 

Takim sposobem, umieścicie Państwo Program PIT-2010 z zablokowanym numerem KRS i celem szczegółowym na Zuzię.

Niech Bóg wam wynagrodzi za Wasze dobre serce. Amen.

"Być z Bogiem w każdym miejscu oznacza być w domu i ojczyźnie. Być bez Boga tak w domu jak i w ojczyźnie to być na zsyłce i w niewoli."

Witamy wszystkich serdecznie .

Znowu nas trochę nie było , ale wiecie wiosna idzie człowiek się rozleniwia J . U nas dzięki Bogu po ostatnich wydarzeniach jest w miarę spokojnie , chociaż chorujemy po kolei , ale Zuzia dzielnie się trzyma , podajemy jej syrop z czarnego bzu Sambucol, firmy Sequoia , witaminę C i muszę przyznać , że chyba to działa . 21 marca byliśmy na wizycie kontrolnej w DSK w Białymstoku , aby sprawdzić nosek czy po tej operacji nic się nie dzieje . Na szczęście jest wszystko ok. i za miesiąc znowu mamy do kontroli . Mamy nadzieję że i wtedy będzie wszystko ok., mówią że nadzieja matką głupich ale każda matka swoje dzieci kocha i trzeba ją mieć , bez niej w naszym przypadku nie dało by się żyć .

 Ostatnio nasza córcia stara się być bardzo samodzielna . Swego czasu tłumaczyłam jej ,że musi starać się sama radzić sobie np. z podciąganiem majteczek po sikaniu i ubieraniu się , bo jak pójdzie do przedszkola to pani nie będzie za nią tego robić . Niedawno nasze Słoneczko poszło do łazienki nie wpuszczając mnie tam , wysikała się i słyszę że chyba stara się wylać nocnik do sedesu . Zaszłam do niej i mówię że jej pomogę a ona mi na to ,, mamo ale przecież mówiłaś mi że musze być samodzielna bo jak pójdę do przedszkola to pani nie będzie za mnie tego robić tylko muszę sama „ oczywiście nie śmiałam podważać samodzielności mojej dzielnej i mądrej córci , więc pozwoliłam zrobić jej to samej . Zrobiła to idealnie i byłam z niej dumna . A tak na marginesie , to jak szybko ten czas leci , niedawno nasze szczęście się urodziło, a dzisiaj można z nią porozmawiać jak z dorosłą …..ach .

 8 kwietnia byliśmy w CZD , wszystkie wyniki mamy super, aż strach się cieszyć wymaz też czysty , tylko jak zwykle gronkowiec ale to norma. Umówiliśmy się na czerwiec na tomografię płuc i zobaczymy jak jest , wierzę że będzie dobrze.

 Zbliżają się święta i dzisiaj nasza Zuzia z Dawidem czyściła dywany , oczywiście jak zwykle szczoteczką do zębów J . We wszystkim chce pomagać i robić jak ja . No cóż nieuchronnie dąży ku pełnoletności , jak to mawiał Pawlak. Proszę Boga żeby spokojnie doczekać do świąt i przeżyć je w spokoju , choć teraz Zuzia ma katar i trochę nas zaniepokoił zatkany nos , ale zaczęliśmy podawać kropelki dicortinef i jest poprawa….

 

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"