1%=Życie=TRIKAFTA

Nowy Rok, to nowe marzenia, nadzieje i nowe wyzwania.
Jak co roku PROSZĘ WAS o WASZ 1 % dla mnie.


Na świecie istniej lek o nazwie TRIKAFTA, który jest jedynym lekarstwem, który wprowadza chorobę w stan przewlekły. Z TRIKAFTĄ można żyć nawet 40,50 -90 lat. Niestety lek ten kosztuje ponad 1.200.000 zł.
Nieosiągalne. Większość krajów europejskich już zapowiedziało refundację TRIKAFTY, pomimo, że nie jest jeszcze dopuszczona na Europę( za chwilę będzie). Widzą, że jest to lek, który załatwia problem mukowiscydozy w 90%. U nas najtańszą formą leczenia mukowiscydozy dla naszego tzw „opiekuńczego państwa” jest wypłacenie zasiłku pogrzebowego i po problemie. Polska=śmierć MUKO. Niestety mylą się. MUKO zostaje i może dopaść kogoś z ich dzieci i bliskich. Przykre ale prawdziwe.Czekamy na dobre wieści. Podobno ma być też gdzieś w świecie zamiennik za dużo mniejsze pieniądze. Oczywiście Polska jest „wyspą” jedyna prawie w Europie, która nie refunduje leków przyczynowych na mukowiscydozę. Dobry Bóg nam pomoże. Czujemy to już w pełni.

Rok 2020 musi być przełomowym. Jest TRIKAFTA, jest NADZIEJA, będzie dobrze. Jeżeli ktoś z Was chciałby nam pomóc w rożny sposób, pomagając zbierać 1 %( roznieść ulotki, zrobić kampanię reklamową i inne ), to czekamy na kontakt z Wami. Przekażemy o wiele więcej szczegółów .
Zdjęcia przedstawiają mapę na której widać jak daleko w tyle zostaje Polska. Dobra zmiana . #FochNaPolskę

Lek przyczynowy refundowany w Europie OPRÓCZ POLSKI.

Lek przyczynowy refundowany w Europie OPRÓCZ POLSKI.

Lek przyczynowy refundowany w Europie OPRÓCZ POLSKI.

Kontakt z nami:
601 662 997
opolskia@wp.pl

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"