20 styczeń 2010

„Błogosławionym jest nie ten, który dobrze rozpoczyna swe czyny ofiarne, lecz ten, który je dobrze kończy.”

 Dzień zaczął się ciężko. Chociaż tak jak pisałem wczoraj bomby na nas nie padają, to wstaliśmy wszyscy „jak pobici” Zuzia natomiast wstała dopiero o 12.20- a co, pospała sobie. Gdy wróciłem ze szkoły, to rozrabiała na całego. chcę powiedzieć, ze wczoraj Zuzia zrobiła dymka i to bez większych oporów, a dzisiaj sama poprosiła . Normalnie super. Po obiedzie mama pojechała na zakupy i kupiła sobie torebkę:)))

Najważniejsza jednak sprawa w dzisiejszym dniu jest to, że dostaliśmy na próbę kamizelkę „The Vest”. Było z tym ciężko, ale przesympatyczna pani z biura jakoś zrobiła tak, że po jednym moim telefonie zorganizowała nam tą pomoc. Musimy ją wypróbować do 27 stycznia za darmo, a potem jak będziemy w Warszawie , oddać.

Niestety kamizelka ta kosztuje prawie 29.000 zł. Koszmarna suma.

 Zwracamy się więc do wszystkich ludzi, którzy mogą nas wspomóc o skromną ofiarę na zakup tej kamizelki. Musimy liczyć na Was dobrzy ludzie, ponieważ na tych którzy powinni się zainteresować, nie możemy. My możemy Wam ofiarować swą modlitwę, która nie milknie na każdej św. Liturgii i w codziennych naszych modlitwach.

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory już tak wiele nam pomogli i stali się nam bliżsi niż nasi bliscy.

 Zuzia została poinformowana, ze ta kamizelko to taki prezent, który dostała za to, że jest grzeczna, ze robi dymka, że św. Mikołaj jej zostawił. Nałożyliśmy i włączyliśmy. Uwierzcie nam, że bardzo się jej spodobało. Śmiała się i cieszyła i chciała więcej. Mamy nadzieję, że jutro będzie tak samo. Będziemy starali się wszystkimi siłami zakupić tą kamizelkę mimo tego, że jest TAK KOSZMARNIE DROGA !!!! Wiemy, ze z całą pewnością kupimy ją dzięki Waszej, moi mili pomocy.
Niech Wszechmogący Bóg, w/g słów cytowanego św. Tichona błogosławi Wam, a Wasze czyny ofiarne i Wasze modlitwy za nas zostaną usłyszane i imiona ludzi, którzy podają nam pomocną dłoń zostaną zapisane w Księdze Życia.
Amen.
Teraz przedstawiamy Wam pierwszy film Zuzi w internecie. Postaramy się dodać ich więcej, a mamy ich bardzo dużo.

Zuzia w Kamizelce The Vest

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"