21-22.XII.2009

„Pamiętaj o Bogu, aby i On zawsze o tobie pamiętał” 

św. Izaak Syryjczyk


 W poniedziałek Zuzia wstała jak zwykle po 9.00, a następnie niestety cały dzień była z mamą w domu. Mróz szczypie w uszy.Miała przyjechać do nas babcia Irenka ale nie miła czasu:( – musiała jechać do bardzo ważnej instytucji by wszyscy mogli ją wysłuchać :)))
 Dzisiaj niestety dzień zaczął się smutno, gdyż musiałem dokonać pochówku parafianina, który miał tylko 39 lat. Niestety rak trzustki. Zostawił 3 dzieci. Była kierowcą TIR-a. NA pogrzeb przyjechały wszystkie tiry, a jego był pierwszy z naklejonym na szybie imieniem. Potem dowiedziałem się ,że mój kolega ksiądz, pochował 5 letnie dziecko, które zmarło na H1N1,a potem jeszcze jedna dobijająca historia małego, kilkumiesięcznego dziecka- ANI u której wykryto zaawansowaną białaczkę. Potem dowiedziałem się, że jedna z naszych mukolinek AGATA, walczy o życie. Jest w bardzo ciężkim stanie. Leży na OIOM-ie. Bardzo wszystkich proszę o Waszą modlitwę za te cierpiące osoby. Wcześniej proszono mnie o to, żebym nie pisał o Agacie, ale dłużej nie mogę spełnić tej prośby. Walczmy o nich wszyscy. Niech wiedzą. Warto !!!
Takie jest życie kapłana i w ogóle życie. My wszyscy dobrze o tym wiemy.
Zuzia dzisiaj wyszła na podwórko. Chciała lepić bałwana ale śnie się nie lepi :(((
Wieczorem jakoś zdobyłem 4 puszki Clinutrenu, który przywieziono nam z Białegostoku.
Wieczorem również Zuzia zaczęła bać się robić siku. Okazało się, ze boli ją sisiuńka, jest czerwona i piecze gdy zaczyna sikań. Bardzo chce się jej wysikać ale ze strachu przed pieczeniem boi się robić.
Zadzwoniłem do lekarza i posmarowaliśmy jej „cudeńko” taką maścią. Zobaczymy jak będzie. teraz śpi.
 Gdy kończy się pogrzeb to u nas w cerkwi śpiewa się „wieczna pamięć” .Trzeba pamiętać, że w Piśmie Świętym jest powiedziane, ze u Boga wszyscy są żywi. Miejmy tylko nieustanną pamięć o Bogu, nieustannie się módlmy i bezgranicznie Mu zawierzmy wszystko, a On będzie pamiętał o nas. Amen.

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"