9-10 styczeń 2010

„Miłość do Boga zamienia wszystko w środki do naszego zbawienia i szczęścia. Bez niej wszystkie środki nie osiągają swego celu.”

 Wczorajszy dzień była dzięki Bogu normalny i przede wszystkim świąteczny. Śniegu nasypało, że aż strach. Przyjechał parafianin ciągnikiem z pługiem do śniegu i ponad godzinę czasu było co odgarniać.
Zuzia czuła się bardzo dobrze. Rozrabiała na całego.Po obiedzie mieliśmy chrzest nowego parafianina. Na imię dostała ABEL. Wieczorem byliśmy u Edzia z Grażynką.
Dzisiejszy dzień oczywiście rozpoczął się św. Liturgią i niestety w cerkwi nie było za wiele osób. W dzisiejszych czasach ludzie boją się wszystkiego: wody, ognia, mrozu,wiatru, słońca, ciemności…. :)))Tylko swego małego doświadczenia, małej wiary, życia jakie prowadzą oni ich bliscy, ślepoty duchowej i innych tego typu…..jakoś się nie boją. Ooooooo, i jeszcze Boga się nie boją !!! Myślą, że będą wiecznie żyć i ich na pewno nic nie dosięgnie. Wszystkich- tak, ale dlaczego mnie ???? Ja przecież nic złego nie zrobiłem- a leżą w …….. – Pismo Św. Mówi, ze początkiem mądrości jest strach Boży. Może o tym teraz nie będę pisał, bo zrobi się z dzisiejszego wpisu kazanie.
Po nabożeństwie zostaliśmy w domu. Zjedliśmy obiad z Edziem, bo Grażka troszkę zachorowała. Postaramy się ją jutro wyleczyć.:))) PO obiadku Zuzia spała i to dosyć długo. Wieczorem jadła co popadnie. Co my to i ona.
 Ludzie to ostatnia deska ratunku. Na pierwszym planie powinien być
tylko Bóg i wiara w Niego. Innej alternatywy nie ma. Gdy On to zobaczy,
to wtedy wszystko co ans otacza (pozytywne) zamieni w środki, które
będą nam służyć i wspomagać. Amen.


 W najbliższą środę w Siemiatyczach w Pensjonacie „Cezar” odbędzie się Noworoczny Bal Sylwestrowy-Juliański z którego część dochodu zostanie przekazane na leczenie naszej Zuzi.
Jeżeli są osoby, które czytają naszą stronę i pochodzą z tych stron, a chciałyby uczestniczyć w tym balu i jednocześnie wesprzeć nas, to jeszcze można się zapisać.Cena od pary 240 zł.

 Podajemy namiary :

Restauracja Pensjonat „CEZAR” – www.restauracja-cezar.eu
ul.A.Mickiewicza 10
17-300 Siemiatycze
tel.:(85) 656 40 60
kom: 606 994 772


P.S.
Na stronie Zuzi pojawił się „PRZYCISK”: PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
OD dziś można przekazywać również darowizny na leczenie Zuzi w systemie PayPalu, lub korzystając z karty kredytowej.

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"