9 maj 2010

    DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI I WIELKIEGO SERCA ZA PRZEKAZANIE 1 % NA LECZENIE NASZEJ ZUZI. DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ TYM, KTÓRZY W NASZYM IMIENIU ROZDAWALI ULOTKI NA 1%. DZIĘKI WAM IMIĘ NASZEJ ZUZI NAPRAWDĘ JEST ZNANE W WIELU REJONACH POLSKI. DZIĘKI WAM MOŻEMY KUPOWAĆ NAWET BARDZO DROGIE LEKI I SPRZĘT REHABILITACYJNY.

 NIECH WAM WYNAGRODZI WSZECHMOGĄCY BÓG PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIEM I SPOKOJEM, A MY BĘDZIEMY SIĘ O TO I ZA WAS DO NIEGO SIĘ MODLIĆ. 

 Witamy i znowu przepraszamy za nasze lenistwo , a może lenistwo to dużo powiedziane . Po prostu czas tak szybko leci że w tych wszystkich codziennych obowiązkach nie znajdujemy czasu na przyjemności . Bo każdy taki wpis jest przyjemnością , a zwłaszcza wtedy gdy pytacie nas dlaczego nic nie piszemy . Otóż u nas na razie bez zmian dalej walczymy z pseudo ,dalej walczymy z dymkami i tak naprawdę właśnie walcząc z tymi dymkami mamy mało czasu na inne rzeczy . Zuzia jest bardzo absorbującym dzieckiem i swoją małą osóbką zajmuje nam cały czas. Codziennie nas zaskakuje nowymi pomysłami , nowymi słówkami . Ma tak rozwiniętą wyobraźnię że czasami bardzo nas zadziwia . Ostatnio gotowałyśmy obiad i Zuzia siedząc na blacie kazała poodsuwać wszystkie rzeczy , które leżały koło niej . Zapytałam dlaczego , przecież miejsca jest dużo , więc otrzymałam odpowiedź ,, odsuń to bo moja koleżanka nie ma gdzie usiąść ” zapytałam jaka koleżanka ,, nie widzisz stoi koło mnie” więc zaciekawiona pytam jak ona wygląda , czy ma skrzydełka (myślałam że może widzi aniołka ), a Zuzia ze stoickim spokojem ,, mamo jak się ma ręce to nie ma skrzydełek , co ty nie wiesz”!!!!! No i co wy na to ?:-) Ostatnio tatuś robiąc dymka obiecał Zuzi złote góry tylko dlatego żeby ona zrobiła te inhalacje , więc na swoje obietnice otrzymał odpowiedź ,, a co ty myślisz że ja jestem głupia ?” Nasze dziecko w każdym calu jest cudowne i wszystkim życzę takich dzieci , szkoda tylko że musi tak cierpieć , ale może gdyby nie była chora nie byłaby taka cudowna , kto wie ??? Każdy z nas chciałby mieć tylko same dobre chwile w życiu , ale nie zawsze jest nam to dane . Dziękujmy Bogu za to co mamy , bo mamy cudowne dzieci . Jak wróciliśmy ze szpitala i rozmawiałam ze znajomym lekarzem na temat naszej historii , On mi powiedziała że gdyby miał do wyboru kilka bardzo poważnych chorób w tym muko , to bez zastanowienia wybrałby muko . I dzisiaj patrząc na nieszczęścia tego świata i choroby jakie się przytrafiają to ja mając do wyboru też wybrałabym muko. Życzymy wszystkim samych radości . Pamiętajcie …
 ,,… miłość do Boga przepędza wszelki strach z duszy …, na drodze Miłości może być wiele przeszkód i trudności , ale wedle słowa Bożego i wedle doświadczenia ludzkiego ta droga nieomylnie prowadzi ku największemu dobru ….”
 św. Mikołaj Velimirović

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"