9 maj 2011

"Bez miłosierdzia i modlitwa nie przynosi owoców"

Witamy wszystkich kolejny raz bardzo serdecznie,

 Ciężkie czasy nastały, gdyż normalnie brak czasu daje o sobie znać. Święta Wielkanocy minęły spokojnie. Zuzia czuje się dobrze a nawet bardzo dobrze. Po ostatniej wizycie w CZD w W-wie jest wszystko ok. Dziś przyszły wyniki i okazało się , że Zuzi wyniki bilansu tłuszczowego w kale są wszystkie w normie i niczego nie trzeba zmieniać.

Niestety mamy też i nie za dobrą wiadomość. W ostatni poniedziałek Zuzia jeździła do DSK w B-stoku na sprawdzenie noska i okazało się , że odrastają polipy !!!:( 

 Pani dr. powiedziała , że tamtym razem to było co innego. Wtedy były doże zmiany ropne, mukocele i inne "paskudstwa" jak ja to nazywam. Teraz widać , że rosną typowe polipy. Kazała na razie podawać AVAMYS i koniecznie dokładnie o tej samej porze dnia 1 x dziennie. 23 maja pojedziemy na kolejną kontrolę i wtedy jeżeli będą dalej polipy, to zostanie zastosowany kolejny lek, po którym prawdopodobnie u jednej z pacjentek polipy zniknęły całkowicie. Nie miała ona jednak mukowiscydozy. Zobaczymy. Bóg jakoś to wszystko ułoży i będzie dobrze. Prosimy o Wasze modlitwy w intencji Zuzi.

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"