Ciocia Ela znowu biegnie dla Zuzi!

Kochani,

Zwracamy się do wszystkich sympatyków naszej Zuzi, którzy modlą się, wspierają i kibicują Zuziakowi w jej codziennych zmaganiach z chorobą o WSPARCIE, kolejnej akcji, którą ZNOWU podjęła nasza kochana Ciocia ELA z Łodzi.

Biegnie ona w MAratonie Łódzkim DOZ, po ra kolejny dla Zuzi. Oto co sama napisała:
” Nie chce się wierzyć ale to będzie mój piąty bieg na dystansie 10 km. Ja, która nie lubię biegać 🙂 ale pomaganie wciąga, choć przyznam się, że bieganie raz w roku w tym wyjątkowym wydarzeniu jakim jest łodzki DOZ Maraton też uzależnia 🙂

Przejdzmy do rzeczy piąty bieg i piąta zbiórka. Dla kogo? Jasne, że dla Zuzi Opolskiej. To wspaniała dziewczynka, które cierpi na mucowiscydozę. Raz jest lepiej raz gorzej ale dzięki wspaniałej rodzinie i przyjaciołom przezwycięża trudności.

Potrzebne są środki na leczenie Zuzi. Wspólnie możemy pomóc dziewczynce.

Za mnie trzymajcie jak co roku kciuki i bądżcie ze mną 23 kwietnia na trasie. Wypatrujcie tyły by jak zawsze zamykam peleton :-))

dziękuję i pozdrawiam

ela  ”

Możecie obejrzeć film motywujący

Prosimy Was serdecznie o wsparcie i dodanie skrzydełek naszej Eluni, a tym samym pomożecie w leczeniu Zuzi. Jeżeli uzbieramy całą potrzebną kwotę 1000 zł. i cioscia Ela przebiegnie ten maraton, to wtedy Zuzia otrzyma karty płatnicze DOZ na sumę 1000 zł. do zakupu leków w Aptekach DOZ.
Prosimy o Wasze wsparcie i dziękujemy za Wasze serce jak zawsze.

                                          BIEGNĘ  DLA  ZUZI

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"