Czwartek-22.X.2009

„Miłość do Boga jest nieopisanym skarbem. Kto go ma – ten jest niezmiernie bogaty, kto jest go pozbawiony – ten jest biedny”.

św. Bazyli Wielki

 Dzisiejsza noc przeszła w miarę normalnie .Zuzia trochę kaszlała, ale za to spała do 1030 . Mama oczywiście jak to w czwartek rano wymknęła się na ryneczek i kupiła sobie kurteczkę za …. nie powiem. Oczywiście dzwoniła się radzić. Zuzia wstała dopiero wtedy gdy mama wróciła. Zrobiła dymka, leki i wszystkie inne procedury.
 Dzisiaj stawaliśmy na komisję, żeby przedłużyć jej orzeczenie. Lekarz…… , szkoda mówić. Nawet na mnie nie spojrzał. Zapytałem go na ile czasu ma zamiar dac orzeczenie .Odpowiedział. No…….., a ja na to, że pisałem podanie gdzie podaję podstawe prawną do tego, że może dać do 16 roku życia. Odpowiedział mi, że oni mogą tylko na 5 lat, bo Białystok im zabrania na dłużej. Powiedziałem, że Białegostuku też obowiązują przepisy. Na to on odpowiedział, ze zadzwoni do nich i zapyta czy może dać do 16 roku, ale pewnie się nie zgodzą. Powiedziałem , że i tak odwołam się od decyzji. Obiecał na pewno na 5 lat. Była tam tez inna dziewczynka chora na muko. Powiedziałem tym urzędasom, że jej też należy się na to samo. A-ha, lekarz zapytał mnie dlaczego nie ma Zuzi. Powiedziałem, że przecież ma pan zwolnienie lekarskie, to poco pytac. Odpowiedział, że chciałby zobaczyć w jakim jest stanie. Zapytałem go w dalszej rozmowie, po czym on chce poznać muko. Może pan zobaczy to w oczach :)) TAk to zakończyła się moja wizyta w PCPR. Wszystkiego byłem u lekarza może 5 minut. Szkoda mówić i tracić zdrowie.
 Rano jadę na szkolenie do Katowic. Musicie kochani nasi wybaczyć mi, ale najprawdopodobniej nie będę mógł dodawać wpisów do Niedzieli włącznie. AJk wrócę to postaram się uzupełnić.
 Podsumowując dzisiejszy dzień mogę stwierdzić i przede wszystkim podziękować Bogu za ten dzień, za Jego miłość do nas grzesznych ludzi. Wswzyscy będziemy bogaci, ale tylko wtedy, gdy całkowicie zaufamy Jemu, oddamy się Jemu, i pozbędziemy się naszej woli, ponieważ nasza jest często zła i niepotrzebna. To jest Jego dar. Jego miłość i nasz skarb. Amen.

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"