Nowości u Zuzi

Obcuj z pokornymi i nauczysz się ich usposobienia.
 św. Izaak Syryjczyk

Od czego tu zaczać ???

Zuzia czuje się dobrze. Dziś zakończyła naukę w II klasie i awansowała do III kl. Jest w najlepszej trójce w klasie 🙂 Jak wiecie ma nauczanie indywidualne w domui to jej BARDZO służy.

Zuzia od 3 maja ma też psa, labradora. O jej co się teraz w domu dzieje. 

28 maja bylismy po raz pierwszys na tzw. kompleksówce w Rabce u dr A. Pogorzelskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak się z nami tam obchodzono i mile zaskoczeni super warunkami jakie dziś są tam, choć wcześniej słyszało się wiele róznych opinii. Do tej pory jeszcze nikt tak rzeczowo nas nie przyjął i tak wszystkiego nam nie wytłumaczył jak dr Andrzej. Mało mówi, mało się uśmiecha (prawie wcale) ale jest skuteczny. Zmienił dla Zuzi leczenie i po jego wprowadzeniu od razu jej stan się poprawił. Jesj wydolnośc jest o wiele więsza niż była dotychczas. NIESTETY, mamy duże zmiany w prawym płucu, które wchodza na płuco lewe. Doktor powiedział, ze jak na jej wiek, są to duże zmiany. 
   Prosimy wszsytkich o modlitwy za Zuzięi za nas. Sami staramy sie też pamiętać o Was wszystkich. Bedize dobrze !
Tak trudno posiąść jest cytowaną na początku pokorę. Pomyślcie jak ona nam jest w stanie pomóc dosłownie we wszystkim co nas spotyka i z czym się nam trzeba zmierzyć. 

 

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"