OGŁOSZENIE-PILNE !!!

Mili Państwo,
Po raz kolejny nasz Odział MATIO -Białystok, organizuje zbiórkę leków ogólnodostępnych, suplementów diet, witamin, które np. wiedzą Państwo, że nie wykorzystają przed końcem daty ważności. Wyślemy je do ludzi potrzebujących, chorych na mukowiscydozę, których nie stać na takowe. Gdybyście widzieli jak fatalnie wygląda tam leczenie to MOI MILI, każdy z nas powinien dziękować , że żyje w Polsce, choć Polsce z drugiej strony jest daleko do innych krajów.
Dzięki Waszej pomocy przekazaliśmy im już preparaty za które (jeżeliby musieli oni ich kupić) kosztowałyby ich sporą sumę. Nas kosztowało to niewiele – Dar serca.
Kochani rodzice i chore dorosłe osoby. Przyda się wszystko !. Dosłownie wszystko! Okazuje się, że dzięki przekazanym im ogólnodostępnym lekom, uratowaliśmy życie 6-cio letniej dziewczynki, która była w stanie fatalnym, a teraz wraca do formy. Tak nam powiedziano.
Czekam na Wasz kolejny odzew. Wiem, że nie zawiedziecie.
Proszę mnie nawet nie pytać czy coś tam się przyda, bo naprawdę się przyda wszystko. Po prostu nawet nie pytając, wysyłajcie na mój adres.
Ks.Andrzej Opolski
Boratyniec Ruski 66
17-300 Siemiatycze
tel. 601 662 997


mail: bialystok@mukowiscydoza.pl ; opolskia@wp.pl


reszta jest tu—> /contact/


Krótką relację z mojej pierwszej wyprawy i fotogalerię zobaczycie tu—>

www.bialystok.mukowiscydoza.pl


a dokładniej tu—> http://www.mukowiscydoza.pl/index.php/o … orusi.html

W przypadku jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem.

Wszystkim pokornie mówię Bóg Zapłać w imieniu naszych cierpiących bliskich.

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"