PODZIĘKOWANIA – 1 % – PODZIEKOWANIA

„Dając człowiekowi otrzymujemy od Boga”

św. Filaret metr. moskiewski

  !!! KOCHANI !!!

Nie znamy takich słów, które mogą wyrazić naszą wdzięczność Wam wszystkim, którzy wpisaliście się swym sercem, dobrymi czynami i bezgranicznym oddaniem e naszą rodzinę. Wam, którzy pomogliście , a należy powiedzieć przekazaliście i zbieraliście 1 % podatku, na leczenie naszej Zuzi.

W roku 2010 naszej Zuzi udało się pozyskać:

– kamizelkę rehabilitacyjną o wartości 29.000 zł.

– inhalator PARI E-flow rapid o wartości 3000 zł. do którego trzeba kupować rocznie 5 głowic o wartości 250 zł., filtry do podawania ntybiotyku i inne rzeczy, które zwyczajnie się psują bądź zużywają.

– trzy paczki TOBI, któe normalnie kosztują od 6.000 zł do nawet 10.000 zł. My zapłaciliśmy taniej dzięki Waszej pomocy i sercu dobrych ludzi,

– Inhalator PARI mobil S, o wartości 1200 zł.,

– kupujemy rocznie kilka nebulizatorów każdy o wartości 150 zł.,

– odżywki, witaminy, suplementy i wiele innych produktów, które Zuzia musi dostawać codziennie do końca życia…..

To wszystko BARDZO DUŻO KOSZTUJE !!! Zuzia ma to wszystko, przede wszystkim, że Bóg nas nie zostawił i nie zostawia oraz dlatego, że zesłał naszej Zuzi WAS DOBRYCH LUDZI.

 W tym roku na leczenie Zuzi, rehabilitację, różnego rodzaju sprzęty, dojazdy do lekarzy, szpitali i inne rzeczy wydaliśmy ok. 67.000 zł. Nie jesteśmy nawet w stanie podać dokładnej sumy.
 Znamy jednak rodziny, które w tym roku wydały nawet 100.000, osoby które musiały zebrać pieniążki na przeszczep płuc, który kosztuje 130.000 euro., a leczenie po przeszczepie też kosztuje dużo.

Możemy powiedzieć Wam tylko

DZIĘKUJEMY

i obiecać, że nie zapomnimy Was w swych skromnych, małych modlitwach.

 
„Ofiarę dajesz człowiekowi, a otrzymuje ją Chrystus.”

św. Jan Złotousty

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"