Zuzia z wizytą w swojej klasie :)

Kochani !

Zuzia nadal jest zakażona bakterią  pseudomonas aeruginosa. !!!
Musimy znowu zdobyć i podać Zuźce bardzo drogi lek TOBI, który niestety kosztuje od 5.500 zł. nawet do 9.000 zł. na miesiąc. Musimy podac Zuzi przynajmniej 3 takie opakowania TOBI na zmianę z Colistyną wziewną. Właśnie dziś otrzymaliśmy tą kiepską wiadomość.

Zuzia nadal ma również za niski poziom witaminy D.

Bóg jest wielki. Ludzie są wspaniali. Mam mówiła: Bóg nie jest bez miłości a mswiat nie bez dobrych ludzi.
Zawsze byliście z nami i Zuzia wie, że będziecie. Prosimy o Wasze święte modlitwy.

Najmilsi, 

Dzis Zuzia w zasadzie po raz pierwszy poszła do swojej nowej szkoły w Mielniku. 

Jej klasa zorganizowała specjalne powitanie. Była to godzina wychowawcza do której uczniowie szykowali się od początku wrzesnia. Pisaliśmy Wam w poprzednim wpisie o liście -zaproszeniu , jaki przysłali dla Zuzi.

Pojechalismy. W szkole Zuzię przywitała Pani Dyrektor. Zostaliśmy zaproszeni do jej gabinetu, a tam Zuzia otrzymała od Pani Dyrektor prezent z okazji pierwszego spotkania. To miłe i bardzo ludzkie. 

     Następnie poszliśmy do klasy, gdzie uczniowie kl.IV, przygotowali naszemu Zuziaczkowi całą imprezkę. Były napoje, ciasto, które piekły mamy uczniów i wiele innych atrakcji. Bardzo dziękujemy wyszystkim rodzicom dzieci z kalsy Zuzi, za przygotowanie tych wspaniałości, a szczególnie za normalne, ciepłe odniesienie się do nas i naszego problemu. 
      Musielismy opuscić klase i zostawic Zuzię sama z jej wspaniałą wychowawczynia PAnia Elizą i uczniami. Następną imprezkę szykujemy być może u nas, u Zuzi w domu.

Co się dziś działo zobaczcie sami :

Loading

Udostępniam na:

POMÓŻ MI!

"Boję się cierpienia,
kiedy choroba odbierze oddech"